KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14413278
nr 1441 3278
Lars Agger
(f. 1944), Sverige
Oljemålning, "Sinnenas landskap". Signerad, daterad 1988. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 37x42 cm
Lars Agger, svensk konstnär född 1944 i Köpenhamn.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 10 januari 2022
kl 18:42:43
1.500 kr
1.700 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
3.000 kr
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)